دانلود  18  آهنگ

محلی گیلان

دانلود  10  آهنگ

محلی آذری

دانلود  11  آهنگ

محلی کردی

دانلود  12  آهنگ

محلی آذری

دانلود  4  آهنگ

محلی جنوب

دانلود  5  آهنگ

محلی بلوچی

موسیقی لری

دانلود 7 آهنگ

موسیقی لری

دانلود  10  آهنگ

صفحه نخست آرشیو اخبار رونمایی کتاب بیست و یک ستاره
رونمایی کتاب بیست و یک ستاره PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط مدیرسایت   
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰

 

در مراسم سالگرد امام راحل ( ره ) و یادمان  21 شهید روستای وسطی کلا قائمشهر از کتاب بیست و یک ستاره به نویسندگی مرضیه فلاح کرد آبادی  رونمایی شد. در این کتاب به موضوع معرفی شهدای وسطی کلا همچون جنگ ایران و عراق از سال های 67 تا 59 و سرگذشت نامه شهدا پرداخته شد.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قائمشهر در این مراسم در خصوص سبک زندگی امام راحل ( ره ) و شهدا، گفت : امام خمینی ( ره ) کسی بود که می خواست گمنام بماند ، اما قانون خلقت به طوری اقتضاء کرد که ایشان پرآوازه ترین رهبر بشریت شد.

سید حسین ابراهیمیان با بیان اینکه امام راحل ( ره ) پرنام و نشان ترین انسان در تاریخ بشریت بود ، افزود: هنگامی که امام راحل به وطن بازگشت میلیون ها نفر از فرودگاه چشم انتظار ورد امام خمینی ( ره ) به وطن بوده اند.

وی گفت: همچنین در مراسم ارتحال امام راحل ( ره ) و به اعتراف دوست و دشمن باشکوه ترین مرام استقبال از امام خمینی ( ره ) انجام شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان قائمشهر همچنین با اعلام اینکه شهدای ما را در گمنامی و بی نشانی یافته اند، بیان کرد: شهدا کسانی بوده اند که با رفتن به جبهه از خاک وطن دفاع کرده اند تا ذره ای از خاک ایران به دست دشمنان نیفتد.

وی افزود: شهدا کسانی بوده اند که در بحرانی ترین شرایط جبهه با رسیدن به درجه رفیع شهادت از آزمایش الهی سربلند بیرون آمده اند.

شهرستان قائمشهر بیش از یک هزار شهید تقدیم انقلاب ایران اسلامی کرده است.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه روستاشناسی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.